Магазин

Упад кај Лила Филиповска во гардероба, полугола ја прими честитката за роденден

Естрадниот магазин “Бекстејџ” реши да и приреди роденденско изненадување на најпопуларната водителка, инфлуенсерка кај нас Лила Филиповска. Ја уклучија камерата и се упатија во гардеробата каде се подготвува за снимања на нејзиното телевизиско шоу. Видно изненадена, позитивно секако со насмевка ја прифати роденденската честитка за верувале или не педесетиот роденден. А како изгледаше се тоа може да погледнете во видеото:

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....