Магазин

Voyage: Ние сме трагична генерација која мора да го живее она што е оставено од предходните генерации (Видео)

Музичарот  Војаж е еден од младите изведувачи чија популарност расте со вртоглава брзина. Додека неговите песни имаат милионски прегледи, први места во тренднгот на YouTube и се слушаат во секој клуб, неговиот настап во Скопската дискотека Централ парк која не беше доволна да ги собере неговите фанови на едно место.

Естрадниот магазин Бекстејџ  ексклузивно имаше  можност пред настап да поразговара со него, за сите актуелни теми, но и за настапите во Македонија кој често знае да ги истакне како најдобрите кои му се случиле, но откри и некои приватни моменти за кои јавноста не знае, верувале или не тој бил отфрлен од друштвото, а одговорот го даде во интервјуто, проговори и за актуелнта тема за сајбер насилството.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....