Бекстејџ прашува познатите одговараат: Што е она што ги прави да бидат среќни (Видео)

Сите од нас кога ќе доживеат некој убав и позитивен момент вообичаено се среќни и задоволни од сето тоа што се случило. Како ние, така и познатите имаат моменти во денот, неделата, животот што ги прави да се чувствуваат среќни, задоволни и исполнети од она што го очекувале и се случило.

Екипата од естрадниот магазин “Backstage” неодамна разговараше со дел од македонските познати јавни фаци, што музичари, спортисти… што е она што ги прави да бидат среќни. А што одговорија дел од нив… Погледнете во продолжение:

Подготви: Марија Поповска

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com