Додека во Македонија има минус степени, Викторија Лоба се сонча на плажите во Дубаи (Фото)

Нашата позната македонска поп пејачка Викторија Лоба веќе извесен период се наоѓа во топлиот и убав Дубаи. И додека во Македонија степените се симнуваат и до минус, таа ужива на топлите плажи каде веруваме се наоѓа со своето омилено друштво. Лоба редовно своите фанови ги информира за тоа каде се наоѓа и како таа си поминува, споделувајќи фотографии на Инстаграм и Фејсбук профилите.

Искрено и посакуваме одличен помин и одлично да се одмори и прошета, незаборавајќи да користи заштитни маски со оглед на тоа дека се уште трае глабалната Ковид-19 пандемија.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com