Од неодамна “Backstage” со свој инстаграм филтер

Единствениот естраден магазин кај нас “Backstage” со новата телевизиска сезона ја започна четиринаесетата сезона во која најавија многу новитети. Првата недела од новата сезона ваши домаќини беа познатите личности, нови рубрики, по некој трач… но пред се квалитетна содржина.

Следејќи ги трендовите, ексклузивните вести, интервјуа… “Backstage” на својот инстаграм профил се пофалија со свој филтер, по што следуваше низа од домашни јавни личности кои го искористија и го ставија на својот профил. Ова е прв пат телевизиска емисија да има филтер, кој во светот е светски тренд, а прв кој го сефтоса филтерот беше Андреј од дуото ДНК. Филтерот го сработи младиот и талентиран фотограф и графички дизајнер Константин Митевски.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com