После долго слушање Билбилов подготви ремикс за песната “Не сум твој тип” (Фото + Видео)

Како што самиот Роберт Билбилов напиша на својот Фејсбук профил, од толку многу слушање на оваа хит песна направи и ремикс кој што веруваме исто така ќе биде слушана и популарна. Тој меѓудругото во својот статус посветен на “Дупер” напиша:

“Од толку слушање на песнава, зедов ремикс и направив! “Дупер”, дечки, ептен ме ќефите, ваш фан уште од самиот почеток”, напиша Билбилов при тоа промовирајќи го ремиксот на првата песна од овој се популарно трио во Македонија.

Ремиксот на Билбилов стигна во пакет со видео во режија на Зоран Зонде Стојановски, а како изгледа и звучи сето тоа дознајте во продолжение. Уживајте!

Повеќе на Музика24...