“Само за нас” – уште еден провокативно-интересен видео спот од младиот Филип Пешевски (Видео)

Кон средината на септември “Само за нас” беше една од песните кои ја доживеа својата промоција, а младиот и провокативно симпатичен Филип Пешевски уште еднаш ни покажа, а богами и ни докажа како треба со девојките. Двајцата заљубени и изгубени од страста и емоциите патуваат да го дочекаат и заедно да го доживеат преубавото македонско зајдисонце.

Песната е дело на Тоше Арнаудовски и Филип Пешевски, додека видео спотот го снимаше и реализира Алек Тасевски во Скопје. Филип за новата песна и видео спот го изјави следново:

„Еротиката со вкус е добредојдена на сцената и во спотовите, па секогаш се трудам тоа да го имам, но во тоа не претерувам, дозирам таман толку колку што треба за да ја испровоцирам фантазијата на девојките, моите обожавателки“, скромно изјавува Филип.

Во продолжение, ви предлагаме да го погледнете неговото најново видео, а воедно да ја слушнете и неговата најнова песна.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com