Владимир Четкар – македонски секси Дедо Мраз (Фото)

Еден од најпознатите македонски музичари и гитаристи на светско ниво, познатиот и на далеку баран Владимир Четкар годинава ги израдува сите свои фанови, посебно оние од понежниот пол со фотографијата која што деновиве ја објави на социјалните мрежи. Дали Четкар годинава е нашиот македонски секси Дедо Мраз не знаеме, но според фотографијата каде тој е полугол, а на него има само новогодишна капа (препознатливото капче на Дедо Мраз), многумина би се сложиле дека тоа е така.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com