Музика на кирилица

Дани Димитровска облиена во чоколадо (Фото)

Додека нашата поп пејачка Дани Димитровска се наоѓа во Дубаи и ужива во својата прошетка, на интернет се појави фотографија каде Дани е облиена со чоколадо, и истата Ве прашува: Дали сакате чоколаден тен? Сеуште незнаеме по кој повод е фотографирана Дани по бикини со течно чоколадо, но која и да е причината, таа одлично изгледа на истата, а воедно, низ скопската чаршија се шушкаат разно разни муабети, а за што поточно станува збор, ќе дознаеме наскоро.

Dani DimitrovskaПодготви: Синиша Новевски

Можеби ќе ве интересира: