Музика на кирилица

Додека во Македонија има минус степени, Викторија Лоба се сонча на плажите во Дубаи (Фото)

Нашата позната македонска поп пејачка Викторија Лоба веќе извесен период се наоѓа во топлиот и убав Дубаи. И додека во Македонија степените се симнуваат и до минус, таа ужива на топлите плажи каде веруваме се наоѓа со своето омилено друштво. Лоба редовно своите фанови ги информира за тоа каде се наоѓа и како таа си поминува, споделувајќи фотографии на Инстаграм и Фејсбук профилите.

Искрено и посакуваме одличен помин и одлично да се одмори и прошета, незаборавајќи да користи заштитни маски со оглед на тоа дека се уште трае глабалната Ковид-19 пандемија.

Можеби ќе ве интересира: