Музика на кирилица

Нова љубов на повидок: Мартин Вучиќ во сериозна љубовна врска

Долго време јавноста сеуште не е запознаена со љубовниот статус на познатиот перкусионист и пејач Мартин Вучиќ кој вешто го крие приватниот живот од медиумите. Но од извесно време на неговиот личен фејсбук профил стои дека е во врска со извесна девојка по име Сања за кој и блиските пријатели велат дека не се одвојуваат, што уште од сега планираат да застанат на “лудиот камен”.

LOVE 1Што вели Драган Вучиќ на сето тоа сеуште незнаеме, но едно е сигурно љубовта конечно тропна и кај Мартин Вучиќ.

Извор: Хит Портал

Можеби ќе ве интересира: