Музика на кирилица

Велевска брутално искрена: Ме исфрлија на улица, но не ми е проблем да почнам од нула (Видео)

Ако постои некоја скала по која треба да ги мериме работите, ќе си дадеме за право да кажеме дека оваа година, за Велевска и не беше така сјајна. 2021 за неа беше година во која се она што таа го градеше со години веќе не постои. Се разведе, а повеќе од две ипол години таа се бори децата да си ги врати дома. Таа борба трае до ден денес, а Елена неколку пати изјави дека нема да се откаже од истото. 

И покрај бродоломот кој што и се случува на приватен план, Елена насмевката од своето лице не ја трга, а наскоро планира да ги изненади фановите со многу новитети. Промоцијата за новиот дует со нејзината ќеркичка е наскоро, а после неа следуваат низа настапи и ангaжамни, како во земјава, така и надвор од неа.

Во ексклузивна исповед за магазинот зад сцената, Велевска брутално искрена како никогаш до сега, одговори на се она за кое што долго молчеше и со ова интервју става крај на оваа тема.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....