Премиера

Данијела Мариновиќ промовираше видео спот за “Илузија” (Видео)

На далеку познатата хрватска пејачака Данијела Мартиновиќ, повторно изненадува со нешто ново, интересно и убаво. Станува збор за нејзиниот нов видео спот за песната “Илузија”. Данијела со новата песна за многу кретко време речиси на сите музички топ листи е место број 1. Таа за хрватските медиуми изјавила дека е среќна што конечно може да го сподели видео спотот со своите фанови и дека за цело време на снимањето на истиот едноставно уживала.

Подготви: Магдалена Атанасовска

Можеби ќе ве интересира: