Премиера

24 Промо: Цеца и Аца Лукас – “Не заносим се ја” (Видео)

Неодамна на нашиот портал Ви ги презентиравме стиховите, рефренот и фотографиите од снимањето на новата песна, новиот хит на Цеца и Аца Лукас “Не заносим се ја”, а денес Ви го претставуваме видеото кое што вчера е објавено на музичкиот интернет канал You Tube. Погледнете го видеото и преслушајте ја новата хит песна од овие мега популарни балкански пејачи. Видео спотот можете да го погледнете на следниот линк: “Не заносим се ја”.

Подготви: Марија Каревска

Можеби ќе ве интересира: