Премиера

24 Промо: Daz Flow – „Порака“ (Видео)

Daz Flow ја промовираше својата нова песна „Порака“. Тексот е на Daz Flow, а музиката на Nasty. Зад проектот застана тимот на Urban Records во состав од Иван Јованов – Ивајо, Billy D и Gordan B.

“После многу долго време ми дојде идеја и кејф да снимам нова ствар, супер old school хип хоп звук. Фала на Urban Records што ми даде инспирација да го изведам ова најдобро”, вели Daz Flow.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....