Премиера

24 Промо: Павле Камилоски – „Универзумот си работи за нас“ (Видео)

Пејачот Павле Камилоски неодамна ја промовирше својата нова песна „Универзумот си работи за нас“. Музиката, аранжманот и текстот се дело на Александар Тарабунов, а песната ја прати спот во режија на Александар Ристевски.

Во продолжение чујте го новиот сингл на Павле:

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....