Премиера

24 Промоција: Конект – “Љуби ме будало” (Видео)

Музика24 ви го промовира новиот видеоспот на хрватската хип-хоп група Конект. Дечкиве ги запознавме покрај нашите ДНК, кои пред извесно време имаа заедничка песна.

Погледнете го новиот нивни спот насловен “Љуби ме будало”.

Подготви: Марија Поповска

Можеби ќе ве интересира: