Премиера

Дара Бубамара во стилот на 007 (Видео)

Провокативната и привлечна фолкерка Дара Бубамара денеска го промовираше својот најнов спот за песната “Волим све што младе воле”, а она што на прв поглед е впечатливо е самиот почеток во стилот на Џејмс Бонд. Иако секогаш знае да експериментира до границите на можостите што и во овој случај и успеа.

Во продолжение, погледнете го премиерно видео спотот за најновата песна.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: