Премиера

ПРЕМИЕРА: Пајак – „Ponoć“ (Видео)

Младата трап ѕвезда Пајак денеска ја промовираше својата нова песна на српски јазик, а во издание на IDJ Videos. Пајак како и секогаш, е автор на текстот и музиката, а арнжманот е на Иван Јованов – Ивајо.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....