Премиера

Таско сними дует со Раста (Видео)

Популарниот македонски рапер Таско и српската рап ѕвезда Раста ја промовираа нивната песна „Тајне“. Таско и Раста се автори на музиката и текстот, а Раста беше и продуцент на целиот проект и го режираше спотот.

Можеби ќе ве интересира: