24 Промо: Александра Јанева – “Бам бам“ (ВИДЕО)

Поп пејачката Александра Јанева промовираше видеоспот за песната “Бам бам“.  Текстот и музиката  се на   Марко Маринковиќ – Слаткаристика  а аранжманот на Иван Јованов. “Направивме фраерски проект“, напиша Јанева на својот фејсбук профил . Подготви: Филип Етмишовски  
Повеќе на Музика24...