24 Промо: 2Бона – “Џокер” (Видео)

“Џокер” е насловот на новата песна на веќе познатите 2 Бона. Тие и овој пат направија интересна приказна во видеоспотот кој го промовираа во текот на оваа вечер. За прв пат овие македонски хип хоп артисти соработуваат со српската Н Медија кои стојат зад видео продукцијата. Режисер и камера на видеото е Немања Новаковиќ, а и овој пат за песната се погрижија 2 Бона и Иван Јованов – Ивајо.

Ексклузивно и први, погледнете го нивниот најнов видеоспот.

Повеќе на Музика24...