24 Промо: „Got Me Feeling“ – Галоски (Видео)

Како што веќе најавивме, водечкиот македонски DJ и продуцент Галоски, на 20-ти ноември и официјално ја промовираше новата песна „Got Me Feeling“. Новото дело на Галоски е веќе достапно на You Tube, Spotify, Amazon Music, Deezer, сервисите на Apple итн.

Галоски како и секогаш можеше да смета на своите колеги од светот како Oliver Heldens, Afrojack, Fedde Le Grand и други кои го подржаа и овој пат. Новата трака иако во тој момент не беше објавена доби највисок рејтинг од престижниот Billboard.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com