24 Промо: Тијана Дапчевиќ – “Никад нисам” (Видео)

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ која повеќе од две децении работи во Србија, денеска го промовираше спотот за својата нова песна.
Нумерата “Никад нисам” е работена по мотивите на истоимената книга на популарната српска тв-водителка Весна Дедиќ.

Автор на музиката е Драган Брајовиќ – Браја, а аранжманот е на Дејан Костиќ.

Повеќе на Музика24...