Николија & About Me: Плишан комплет за урбан изглед и комфор во исто време

Плишаниот комплет од брендот About Me на Николија, има уникатен и модерен дизајн. А ќе ви даде пријатно чувство кога и да го носите. Плишаниот комплет е достапен во две верзии и во повеќе бои. Со плишаниот комплет дизајниран од Николија ќе изгледате тренди а истовремено ќе чувствувате максимална удобност и пријатно чувство за време на сите ваши активности.

Николија  е позната по лежерниот стил, токму тоа беше инспирација за нејзината прва колекција.

„Кој ме знае, знае дека живеам во тренерки. Понекогаш дури и настапувам. Во 2021 година, почесто ќе настапувам. Сите во моето семејство, како и сестра ми и јас, обожаваме плишани тренерки, а веќе подолго време нема каде да купиме квалитетна кадифена тренерка. Затоа дојдовме до идеја едноставно да ги направиме. За наша среќа, плишот е повторно во мода, тоа воопшто не го очекувавме и тоа е само плус за продажба. Дефинитивно ќе правам работи што би ги носела и јас.”, вели Николија.

Изразете го урбаниот изглед со клучни детали што го прават овој плишан комплет уникатен. Изберете да носите нешто што ќе направи да се чувствувате урбано, модерно и подеднакво пријатно.

Плишаниот комплет на Николија може да Ви биде испорачан и во Македонија. Можете да нарачате преку веб-страната aboutme.rs. За купување од Македонија и регионот, плаќањето е можно само со платежни картички.

 

 

 

 

 

 

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com