Џенифер Лопез повеќе не го следи поранешниот вереник на Инстаграм (Фото)

Пејачката Џенифер Лопез престана да го следи својот поранешен партнер Алекс Родригез од Инстаграм. Покрај тоа, таа ги избришала и сите фотографии со него што некогаш ги објавила. Алекс, пак, се уште ја следи својата поранешна вереница на Инстаграм и ги чува фотографиите со неа.

Двојката објавила дека раскинуваат на почетокот на годината, откако била објавена приказната за неговата наводна афера. Џенифер тогаш објаснуваше дека трета страна не е причината за нивното раскинување.

Џенифер сега ужива во љубовта со актерот Бен Афлек, со кого била и пред скоро 20 години. Таа неодамна ја објави својата прва фотографија со Бен, со што потврди дека ја обновиле својата љубовна врска.

Подготви: Марија Поповска

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com