Мадона ужива во љубовта со младото момче (Фото)

Кралицата на поп-музиката, Мадона, вчера го прослави Денот на вљубените со Ахламалик Вилијамс, нејзиното 36 годишно момче. Иако изминатите месеци Мадона (62) постојано е мета на критики и јавни осуди поради фактот што има толку голема разлика во возраста помеѓу овој љубовен пар, се чини на Мадона воопшто не и е грижа што се зборува за неа.

Уште еднаш покажа дека ужива во друштво на својот сакан, па по повод Денот на вљубените, таа на својот инстаграм-профил објави серија заеднички фотографии.

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com