Пејачката на „Тексас“ тврди дека гледа духови: „Имам духови во кујната“

Пејачката на бендот „Тексас“, Шарлин Спитери, која со сопругот и ќерката живее во Примроус Хил во Лондон, наводно својот дом го дели со духови. Имено, Шарлин не се плаши од “цимерите“ и секогаш ги поздравува кога ќе ги види.

„Сум видела духови. Има духови во мојата кујна, во мојата куќа во Лондон, буквално жена и мало момче седат на крајот од масата. Навистина е чудно, и јас не сум единствената личност што го видела тоа, и мојата мајка ги виде. Таа првиот пат кога ги виде, ми рече: „Знаеш дека на крајот од твојата маса има жена што седи?“. Некои денови жената е таму, па неколку дена ја нема. Мајка ми ме научи да бидам фина со добрите духови, па затоа секогаш ги поздравувам кога ќе ги видам“, вели Шарлин.

Шарлин (53), гледала духови целиот свој живот. Кога била дете и живеела во Глазгов со нејзините родители, ја прогонувал дух на непознат маж.

„Една година откако беше убиен чичко ми, постојано го гледав овој човек кој беше навистина убав и беше целиот бел и сјаен. Родителите заради тоа ме однесоа на психијатар“, раскажува пејачката за своето прво паранормално искуство.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com