Рики Мартин по трет пат стана татко (Фото)

Пејачот и актер Рики Мартин стана татко на ќеркичка. Мартин лично се пофали на Instagram со среќната вест дека тој и неговиот брачен партнер Чуан Јосеф, станале родители на девојче. Бебето ќе се вика Лусија Мартин-Јосиф. Рики Мартин има две постари момчиња – близнаците Матео и Валентино, родени од сурогат мајка во 2008 година.

https://www.instagram.com/p/BsEY2hjnRtW/?utm_source=ig_embed

Повеќе на Музика24...