Погледнете: Со каква фотографија мега популарниот Шон Мендес ги изненади своите фанови (Фото)

Мега популарниот пејач Шон Меднес кој има само 21 година и кој стана популарен низ целата планета со хитот кој што го направи со Камила Кабело “Señorita”, ги почести своите фанови со една разголена фотографија. На фотографијата се гледа како тој јаде авокадо, на која е без маичка, па се гледаат неговите мускули и му се познаваат стомачните истовремено. Секси, зар не.

Иако, ова не е прв пат Шон да ги изненади фановите со вакви фотографии, токму оваа привлече огромно внимание, а младиот пејач ја објави на Инстаграм без никаков опис. Тој на Инстаграм има над 50 милиони следбеници.

Повеќе на Музика24...