Tag : 24 promo

Премиера

Наташа Миха ја промовира најновата песна „Мерлин Монро“, кон средината на декември најавува нов студиски албум (Видео)

Muzika24
„Мерлин Монро“ е насловот на новиот сингл на Наташа Миха, објавен неодамна, заедно со видео...
Премиера

Објавен првиот сингл од новиот албум на Влатко Стефановски (Видео)

Filip
Влатко Стефановски и Кроација рекордс денеска ја промовираа „Огледало”, првата песна од новиот албум на Стефановски....