Tag : 24 za zivotot

Музика на кирилица

Џаро: Најголемите виновници за скандалот со Скопски се луѓе од МРТВ (Фото)

Muzika24
Вчера во попладневната емисија “24 за животот” која во живо се емитуваше на телевизијата 24...
Во прв ред

“Марионка” концерт – подарок за сите од Васил Гарванлиев

Muzika24
Дали можеби се сеќавате на детската песна “Марионка” и на она мало слатко детенце кое...