Tag : 24promo

Премиера

Промовирана уште една необјавена песна на Влатко Илиевски (Видео)

Filip
На иницијатива на Драган Илиевски – Вршац, татко на македонската поп-ѕвезда Влатко Илиевски, промовирана е...
Премиера

„Кербер“ со нова песна го започнаa одбележувањето на 40-годишниот јубилеј (Видео)

Filip
Во јубилејната 40-та година, рок групата „Кербер“ премиерно го претстави новиот спот за песната „Бестрага...
Премиера

Васил Гарванлиев со „СудБина“ го најавува новиот албум (Видео)

Filip
Македонскиот евровизиски претставник за 2020 и 2021 година, Васил Гарванлиев, ја објави својата нова песна...