Tag : 32 godini

Магазин

Среќен роденден Татковино! Честит 8ми септември – 32 години самостојна и независна Македонија

Muzika24
На 8ми септемви 1991 година граѓаните на Република Македонија кажаа ДА, за самостојна и независна...