Tag : adele

World Music

Познатата пејачка Адел се разведува, со сопругот ќе поделат 190 милиони долари

Muzika24
Светската музичка ѕвезда Адел конечно го добила решението за развод. Мегапопуларната пејачка со ангелски глас...