Tag : akreditacija

Во прв ред

Вчера вечер Северина и Петар Грашо ги забавуваа вработените во Аџибадем Систина (Фото)

Muzika24
По повод добивањето на акредитацијата од Joint Commission International што практично значи прва болница во...