Tag : aleksandra prijovic

Премиера

Со „Последно кабаре“ Александра Пријовиќ им ја честиташе Новата 2024-та на сите фанови, и исте оние кои ја сакаат, почитуваат и слушаат (Видео)

Muzika24
Познатата српска пејачка која што минатата година полнеше арени во Србија и Хрватска, Александра Пријовиќ,...
Балканленд

Дали холахопките на Александра Пријовиќ се поскапи од автомобил?!

Muzika24
Популарната фолкерка Александра Пријовиќ се облече комплетно во црно, а особено внимание привлече нејзините холахопки....