Tag : ana nikolic

Балканленд

Ана Николиќ – здебелена за повеќе од 10 килограми?! (Фото)

Muzika24
Српската пејачка која е препознатлива по хитовите “Мишо мој”, “Џукело”, “Ромале, ромали”… познатата Ана Николиќ...