Tag : anastasija raznjatovic

Балканленд

Ќерката на Цеца, Анастасија открива: “Ми нудеа дрога, сакаа да се соблечам гола”

Muzika24
Во интервју за српски “Курир”, ќерката на најпознатата балканска пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ открива дека...
Балканленд

Анастасија се повеќе личи на својата мајка, популарната Цеца (Фото)

Muzika24
Ќерката на познатата балканска фолк пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ, Анастасија се повеќе и повеќе личи...