Tag : asocijacija na event industrija

Во прв ред

Прогласени најдобрите настани на првиот БЕАМ фестивал (Галерија)

Filip
Вчеравечер на свечена церемонија беа прогласени добитниците на првиот БЕАМ Фестивал на најдобри настани. Жири...