Tag : avtomobil

Балканленд

Почина Екрем Јевриќ пејачот на легендарната “Куча посао”

Muzika24
Како што пренесуваат балканските медиуми, познатиот Екрем Јевриќ кој што публиката го запозна преку неговата...
Музика на кирилица

Лидија Милошевиќ: Орце Гелевски ми го оштети автомобилот (Видео)

Muzika24
Вчера вечер во доцните часови на домашниот паркинг од семејството Милошевиќ, непознато лице, како што...