Tag : bih

Магазин

Дали сте ја слушнале новогодишната “All i want for Christmas is You” отпеана на балкански начин?! (Видео)

Muzika24
Речиси неколку дена сме пред прагот на Новата 2024-та година. Новогодишното лудило и онаа магична...
Балканленд

Мирза Селимовиќ и Илма Карахмет снимија дует кој ги топи и најтврдите срца (Видео)

Filip
Младите надежи на босанската музика, Илма Карахмет и Мирза Селимовиќ снимија дует под насловот „Мора...
Балканленд

„Бомбај Штампа“ со анимиран спот за „Удари ме нечим“ (Видео)

Filip
Култниот поп-рок состав од БиХ, „Бомбај Штампа“, го промовираа спотот за последниот сингл „Удари ме нечим“...
Во прв ред

Ексклузивен концерт на Амира Медуњанин во Охрид (Видео)

Filip
Нашите соработници од Авалон продукција со задоволство го најавија првиот проект од концертите што ќе...
Во прв ред

Авалон продукција го најавува првиот концерт за 2020 година – Божо Вречо (Видео)

Filip
Водечкиот организатор на концерти во земјава, Авалон продукција, го најавува првиот концерт во концертната сезона...