Tag : biljana krnceska

Имам нешто да те прашам

Билјана Крнческа: Убаво би било во Новата година да се заљубам на зрели години (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е една од најпознатите македонски естрадни новинарки. Австралија не запознава токму преку неа, преку...
Музика на кирилица

Билјана Крнческа: Васил не најде начин да не удостои барем со една официјална изјава, туку се однесува аутистично

Muzika24
Таа е позната радио и тв водителка, многумина знаат да кажат убавата водителка од Прилеп....
Во прв ред

Естрадниот магазин “Свет-Аустралија” прославува две години од своето постоење (Фото)

Muzika24
Како вчера да беше кога нашата колешка, соработничка и уредник и дописник за Македонија за...
Имам нешто да те прашам

Билјана Крнческа: Предновогодишната еуфорија е всушност најголемата магија што ја живееме несвесни дека ни се случува (Фото)

Muzika24
Таа е позната радио и тв водителка, многумина знаат да кажат убавата водителка од Прилеп....
Во прв ред

Порталот “Свет Австралија” прослави 1 година од своето постоење (Фото)

Muzika24
На 21-ви септември минатата година на интернет просторот се појави еден навидум нов, но сосема...