Tag : blu-ray

Во прв ред

Кинотека на Македонија и Кроација Рекордс со најдобрите концерти од најдобрите

Muzika24
Кинотека во соработка со „Croatia Records“, најголемата дискографска куќа во регионот, за сите кои во...
Балканленд

Кроација рекордс го објави концертот на Сергеј Четковиќ во Арена Загреб на Blu-ray и ЦД (Фото+Видео)

Filip
Сергеј Четковиќ, една од најголемите регионални поп-sвезди, одржа прекрасен концерт на 14-ти февруари 2020 година...