Tag : bma brothers

Имам нешто да те прашам

По “Лесен удар” Игор Минарков соло на македонската музичка сцена (Фото)

Muzika24
Младиот и згоден дечко Игор Минарков, за кој музичкиот портал Музика24 пишуваше во многу наврати...
Музика на кирилица

Наскоро – нов македонски хип-хоп видео спот на македонската музичка сцена (Фото)

Muzika24
Овој музички проект претставува прва соработка помеѓу BMA Brothers продукција и Игор Минарков, односно момчето...
Премиера

Тони Зен го промовираше новиот албум насловен “Микро Скопски Организам” (Видео)

Muzika24
Вчера вечер во кафулето “Концепт 37” Тони Зен го промовираше новиот петти по ред студиски...