Tag : boban miloseski

Во прв ред

Бобан Милошески од Авалон продукција на средба со градоначалничката на Сараево

Muzika24
Во текот на вчерашниот ден, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката...
Музика на кирилица

Авалон продукција започнува со концерти кон средината на април (Фото)

Filip
Водечкиот бренд на македонската музичка индустрија, Авалон продукција, кон средината на април ја започнува концертната...
Во прв ред

Бобан Милошески е модератор, а Галоски ќе има ексклузивен сет на Avalon Network Conference

Filip
Сопственикот на Авалон Продукција – Бобан Милошески ја има улогата на модератор на претстојната онлајн...