Tag : bobi pavlovski

Имам нешто да те прашам

Боби Павловски: Божикните празници најмногу ги сакам (Фото+Видео)

Muzika24
Музика24: Наближуваат Божиќните празници, како се чувствуваш секогаш кога доаѓа овој период од годината? Дали...
Музика на кирилица

Песна за душа: Боби Павловски наскоро со најнов сингл (Видео)

Muzika24
Во акустична верзија заедно со гитара и контрабас ја сними 4-та последователна композиција која носи...