Tag : bolnica

Балканленд

Цела српска естрада вознемирена за животот на Весна Змијанац

Muzika24
Како што пишуваат српските медиуми, познатата српска фолк пејачка Весна Змијанац неодамна имаше операција на...
Балканленд

Откако помина еден месец во болница, Саша Ковачевиќ видно ослабен и се обрати на својата публика (Видео)

Muzika24
Поп-пејачот Саша Ковачевиќ изминатиов месец имаше здравствени проблеми поради кои се повлече од јавноста. Во...
Во прв ред

Ексклузивно: Кралицата на ромската музика Есма Реџепова итно примена во болница

Muzika24
Специјализираниот македонски музички портал Музика24 дознава дека вечерва околу 19 часот кралицата на ромската музика...