Tag : bono u2

Магазин

Објавена официјалната химна на Европскотото фудбалско првенство (Видео)

Filip
Европската фудбалска асоцијација (УЕФА) ја претстави официјалната химна на претстојното Европско првенство. Песната е насловена...