Tag : branko djuric djuro

Премиера

Бајага ја напиша новата песна на „Бомбај штампа” (Аудио)

Filip
Познатиот босански поп-рок состав „Бомбај штампа” ја промовираше својата нова песна „Ниси сама”. Автор на текстот е...
Балканленд

„Бомбај Штампа“ со анимиран спот за „Удари ме нечим“ (Видео)

Filip
Култниот поп-рок состав од БиХ, „Бомбај Штампа“, го промовираа спотот за последниот сингл „Удари ме нечим“...